Usługi Budowlane Ślepsk Augustów

25 lat doświadczenia

Usługi Budowlane Ślepsk Augustów
Strona Główna »  Menu Główne »  NASZA FIRMA

NASZA FIRMA

Podstawową i zarazem pierwszą gałęzia działalnosci firmy Ślepsk było budownictwo. Niezwykle prężnemu rozwojowi budownictwa tuż po założeniu firmy Ślepsk zawdzięcza bardzo wiele. Właśnie dzięki budowom na terenia Augustowa i okolic firma zdobyła zaufanie i prestiż wśród ludności Augustowa i okolic. W budowlance pracowało w swoim czasie ponad dwieście osób.
 
Ślepsk wykorzystując optymalnie doświadczenie swoich pracowników, a także inwestując w nowe technologie budowlane oraz wyposażając się w coraz nowocześniejszy sprzęt, a także ustawicznie szkoląc i powiększając swoją kadrę, stał się poważnym konkurentem dla największych potentatów budowlanych w ówczesnym województwie suwalskim. Stał się także błyskawicznie największą firmą budowlaną w Augustowie. Projekty budowlane realizowane przez firmę stawały sie coraz większe i bardziej skomplikowane. Powstały bloki, nowoczesne budynki jak Centrum Informacji Turystycznej, czy też hale magazynowe w B.A.T.
 
Obecnie Ślepsk mimo, że główną jego gałęzią produkcji są łodzie jest w stanie zrealizować najśmielsze nawet projekty budowlane. Doświadczenie oraz wyspecjalizowani pracownicy z wieloletnim doświadczeniem są gwarancją jakości i terminowości wykonywanych usług. W ostanich latach na szczególną uwagę zasługuje budowa hali magazynowej dla firmy Brunswick Marine przy ulicy Białostockiej w Augustowie, a także hal produkcyjno-magazynowych dla firmy Cezar w Ełku. Właśnie zakończyła się też rozbudowa Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Suwałkach. Także wykonanej w/g niezwykle śmiałego nowowczesnego projektu. Trwa także budowa hali dla firmy Strabag.


Mazurskie Przedsiębiorstwo Budowlane J.W. ŚLEPSK jest w stanie zrealizować najśmielsze nawet projekty budowlane. Doświadczenie oraz wyspecjalizowani pracownicy z wieloletnim doświadczeniem są gwarancją jakości i terminowości wykonywanych usług.
© 2012 Mazurskie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Budowlane J.W. Ślepsk

  Strony internetowe ONAVI